کسب بیشترین درآمد با کمترین سرمایه

اعطای نمایندگی فعال در کلیه شهرستان ها
اس ام اس هایی که کار راه می اندازند

پیامک یا همان اس ام اس SMS به جز این که می تواند حاوی پیام کوتاه ضروری یا تلفنی باشد می تواند کارهای مهم و وقت گیر را هم انجام دهد.

آموختن و عادت کردن به استفاده از این امکانات می تواند باعث صرفه جویی در وفت و هزینه ی شما شود. با ذکر این نکته که درست عمل کردن این سامانه و فعال بودن آن بر عهده ارائه دهنده آن است تعدادی از سامانه های مهم پیامک را که در کشورمان فعال هستند معرفی می کنیم.

· اگر تخلفی از راننده ی تاکسی دیدید شماره ی پلاک تاکسی را به ۳۰۰۰۴۲۴۶ SMS کنید.

· اگر در مدیریت شهر مشکلی دیدید به شماره ی ۳۰۰۰۱۳۷ SMS کنید تا با شما تماس بگیرند.

· اگر بسته ی پستی که قرار بوده برسد هنوز نرسیده شماره ی ۱۰ یا ۲۰ رقمی بسته ی پستی خود را به شماره ی ۲۰۰۰۴۴۱بفرستید تا از سرنوشت آن آگاه شوید.

· شماره ی داوطلبی کنکور خود را به شماره ۰۰۰/۰۰۰/۲ (دو میلیون) SMS کنید تا از نتیجه ی امتحان خود با خبر شوید.

· اگر می خواهید بدانید سرجمع جریمه های رانندگی تان چقدر بوده شماره ی VIN کارت خودروی تان (شماره عمودی کنار کارت که مجموعه ای از عدد و حروف است) را به ۳۰۰۰۱۵۱۵ SMS کنید و منتظر بمانید تا میزان خلافی شما ارسال شود. این کار ۱۹ تومان هزینه دارد.

· از طریق پیامک می توان قبض های مختلف آب، برق،‌تلفن و … را پرداخت کرد. برای این کار البته لازم است یک بار سری به بانک خود بزنید و در آن جا فرمی پرکنید. شماره های لازم و نحوه ی عمل به شما آموزش داده خواهد شد.از این طریق پول هم می توانید جابه جا کنید.

· شماره ی پرواز های خارجی و داخلی را به همراه عبارت پرواز به شماره ی ۲۰۰۰۴۴۴ بفرستید. اطلاعات مربوط به آن پرواز برایتان ارسال خواهد شد. اگر به همین شماره اسم پول و کشور را بفرستید نرخ آن ارز را هم برایتان می فرستد.

· پیش شماره شهر مورد نظر خود را بدون صفر به شماره های ۰۹۱۲۳۰۵۵۰۰۵ یا ۱۰۰۰۳۰۵ بفرستید تا از وضعیت آب و هوای آن مطلع شوید. اگر عبارت Weather را به شماره ی ۲۰۰۰۴۴۴ هم بفرستید باز هم همین نتیجه را می گیرید.

· ارسال نام شهر به ۱۰۰۰۳۵۸ هم منجر به دانستن وضعیت آب و هوا می شود.

· ارسال نام کشور به ۱۰۰۰۳۹۲ شما را از ساعت آن کشور مطلع می کند و مکان های دیدنی هر شهر را از ۱۰۰۰۳۹۴ و مسافت بین شهرها را از ۱۰۰۰۳۹۶ بگیرید.

· آخرین بازی های رایانه ای را ۱۰۰۰۴۰۰ می داند و ۱۰۰۰۴۰۱ جدیدترین نرم افزار ها را معرفی می کند.

 

·اگر نماد شرکت مورد نظر خود را در بورس به ۰۹۱۲۵۸۸۵۴۶۱ بفرستید آخرین قیمت سهام معامله شده ی آن را خواهید دانست.

 
امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.لطفا ما را از نظرات خود در مورد سایت و اطلاعات آن آگاه سازید

نمایندگان نگاه نو

نمایندگی نگاه نو:

  • اعطای پنل رایگان
  • ارائه مشاوره تبلیغاتی و روشهای کارامد در بازاریابی و فروش
  • ارائه certificate نمایندگی نگاه نو
  • معرفی نمایندگان برتر و اعطای تقدیرنامه و جایزه نقدی
  • ارائه نمایندگی انحصاری به نمایندگانی که در سه ماه متوالی فروش بیش از ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ريال در منطقه خود داشته باشند
  • معرفی متقاضیان پنل هر منطقه به نمایندگی آن منطقه

بیشتر

چرا پیامک

از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است، دیگر روش ها از قبیل پخش آگهی، پست الکترونیکی و تبلیغات روزنامه ها و رسانه جمعی با وجود هزینه های بالا به اندازه کافی نیز اثر گذار نمی باشند.بیشتر