کسب بیشترین درآمد با کمترین سرمایه

اعطای نمایندگی فعال در کلیه شهرستان ها
کاربرد SMS برای اصناف مختلف

از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است، دیگر روش های از قبیل پخش آگهی، پست الکترونیکی کارساز نیست و یا راهکارهای پرهزینه تری از قبیل تبلیغات روزنامه ها و رسانه جمعی به قدر هزینه های آنها اثر گذار نمی باشد. اکنون پیامک جزء بهترین راهکارها برای ارتباط با مشتریان فعلی و ترغیب مشتریان بالقوه می باشد، دلیل خیلی ساده است، زیر همه کسانی که مشتریان شما می باشند و یا به صورت بالقوه می توانند مشتری شما گردند، به تلفن همراه دسترسی دارند. سامانه پیامک به شما این امکان را می دهد که با سادگی این ارتباط موثر را با مشتریان خود برقرار نمایید. بعلاوه پیامک نه تنها برای بازاریابی و معرفی خدمات بلکه برای مشتری مداری، رضایت مندی مشتریان و تشکر و قدردانی و مناسبت های خاص نیز می تواند استفاده شود.

هتل ها می توانندکیفیت خدمات خود را با ارسال یک پیامک قدردانی و تشکر پس از خارج شدن مسافر از هتل، ارتقاء دهند،
آژانس های مسافرتی با استفاده از پیامک می توانند مشتریان خود را از پیشنهاد های ویژه و جدید و تورها و خدمات مرتبط مطلع نمایند
رستوران های واقع در مراکز خریدمی توانند مشتریان منتظر خود را به جای انتظار در رستوران، با یک پیامک که سفارش آنها آماده تحویل گردیده است مطلع خواهد نمود.
مدارس و آموزشگاه ها می توانند با یک پیامک اولیاء محصلان را از یک وضعیت اضطراری، یک جلسه و … آگاه نمایندو یا محصلان را با ارسال پیامک از روز امتحان و ثبت نام و … آگاه سازند.
کتاب فروش های می توانند با جمع آوری یک پایگاه داده ای از مشتریان و علاقمندی های آنها،با استفاده از یک پیامک آنها را از آخرین کتاب های چاپ شده در حوزه علاقمندی ایشان مطلع نمایند.
بوتیک ها می توانند با جمع آوری تاریخ تولد مشتریان خود، با ارسال یک پیامک تبریک و پیشنهاد یک تخفیف در روز تولد آنها، علاوه بر افزایش فروش خود مشتریان خود را نیز خوشحال نمایند. همچنین می توانند مشتریان خود را از حراجی و حتی رسیدن اجناس جدید مطلع سازند.
شرکت های خدماتی می توانند با یک پیامک مشتریان خود را از آماده بودن سفارش مطلع نمایند.
پزشکان می توانند با استفاده از یک پیامک بیماران را از وقت ویزیت یا برنامه پزشکی مطلع نمایند.
مدیران می توانندقبل از جلسات خود یک پیامک کوتاه شامل اطلاعاتی از قبیل موضوع، زمان و آدرس محل برگزاری جلسه را به مدعوین جلسه ارسال نمایند و یا آنها را از کنسل شده جلسه آگاه نمایند.

نمایندگان نگاه نو

نمایندگی نگاه نو:

  • اعطای پنل رایگان
  • ارائه مشاوره تبلیغاتی و روشهای کارامد در بازاریابی و فروش
  • ارائه certificate نمایندگی نگاه نو
  • معرفی نمایندگان برتر و اعطای تقدیرنامه و جایزه نقدی
  • ارائه نمایندگی انحصاری به نمایندگانی که در سه ماه متوالی فروش بیش از ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ريال در منطقه خود داشته باشند
  • معرفی متقاضیان پنل هر منطقه به نمایندگی آن منطقه

بیشتر

چرا پیامک

از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است، دیگر روش ها از قبیل پخش آگهی، پست الکترونیکی و تبلیغات روزنامه ها و رسانه جمعی با وجود هزینه های بالا به اندازه کافی نیز اثر گذار نمی باشند.بیشتر