کسب بیشترین درآمد با کمترین سرمایه

اعطای نمایندگی فعال در کلیه شهرستان ها
مزایای تبلیغات پیامکی
  •  مزایای تبلیغات پیامکی

تا به حال فکر کرده اید چرا اکثر سازمان ها ترجیح می دهند محصولات و خدمات خود را بصورت ارسال پیام کوتاه معرفی و تبلیغ کنند؟ چرا تبلیغات پیامکی بهتر از انواع دیگر آن  است؟چرا ارسال پیامک باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود؟ مزایای تبلیغات با پیامک اینترنتی چیست؟

شما با ارسال پیامک اینترنتی می توانید:

۱. صرفه جویی در هزینه : هزینه ارسال پیامک نسبت به هزینه سایر روش های تبلیغات و اطلاع رسانی بسیار کمتر است. بنابراین مقرون به صرفه می باشد.

۲.صرفه جویی در زمان: با نوشتن متن یک پیام و کلیک بر روی دکمه ارسال در کمتر از یک دقیقه خود را به همگان معرفی نمایید. بدین ترتیب با صرف کمترین وقت، بیشترین تبلیغات را داشته باشید.

۳تباط قوی با مشتریان : شما می توانید با مشتریان خود کمتر از یک دقیقه فاصله داشته باشید و آنها را از جدیدترین تحولات کسب و کار خود آگاه کنید. برای این کار کاغذ و قلم و تلفن را کنار بگذارید و تنها با ارسال یک پیامک اینترنتی به مشتریان خود نزدیک تر شوید.

۴.گسترش بازه تبلیغات : تبلیغات کار خود را بدون محدودیت مکانی و زمانی انجام دهید. تنها با یک کلیک “ارسال” تمامی مخاطبین شما در سراسر کشور و در هر لحظه تحت پوشش قرار می گیرند، بر خلاف روش های دیگر تبلیغاتی که محدودیت زمان و مکان دارند.

۵.تبلیغات بر حسب نیاز شما: به کمک سرویس ارسال پیام کوتاه می توانید آنطور که خود می خواهید تبلیغ کنید. در هر ارسال، می توان بدون پرداخت هزینه اضافی، جملات و عبارات را بر حسب نیاز و به دلخواه تغییر داد. برخلاف سایر روش های تبلیغاتی که به ازای تغییر پیام باید هزینه ای بابت ضبط دوباره صدا و یا چاپ و حروفچینی پرداخت کرد.

۶.مدیریت تبلیغات : تبلیغات خود را مدیریت کنید. ارسال پیامک و زمانبندی آن برعهده فرد بوده و نیازی به تنظیم وقت و قرارداد با چاپخانه ، طراح، رسانه و … ندارد بنابراین سهولت و دسترس پذیری بیشتری دارد.

۷.هدفمند تبلیغ کنید: با استفاده از پایگاه داده های موجود در آسانک، مخاطبین خود را بر اساس مناطق شهر تهران، مشاغل و اصناف گروه بندی کرده و با آن ها در ارتباط باشید.

۸.به روز باشید: امروزه بسیاری از کسب و کارها ارسال پیامک اینترنتی را یکی از روش های اصلی تبلیغات خود کرده اند. شما نیز برای کسب سهم بیشتری در بازار باید پا به پای رقبای خود پیش روید و حتی آن ها را پشت سر بگذارید.

۹.در دسترس بودن همیشگی تلفن همراه: در دنیای امروز تلفن همراه تنها دستگاهیست که همیشه و در هر کجا در دسترس کاربران است. بنابراین پیامک تنها روش تبلیغی است که تحت هر شرایطی افراد را مخاطب خود قرار می دهد.

و مهمتر از همه :

۱۰.  کمک به سلامت زمین : برخلاف پخش تراکت و آگهی و تبلیغات رسانه ای، با ارسال پیامک، به کاهش آلودگی زیست محیطی و صوتی کمک کنید.

نمایندگان نگاه نو

نمایندگی نگاه نو:

  • اعطای پنل رایگان
  • ارائه مشاوره تبلیغاتی و روشهای کارامد در بازاریابی و فروش
  • ارائه certificate نمایندگی نگاه نو
  • معرفی نمایندگان برتر و اعطای تقدیرنامه و جایزه نقدی
  • ارائه نمایندگی انحصاری به نمایندگانی که در سه ماه متوالی فروش بیش از ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ريال در منطقه خود داشته باشند
  • معرفی متقاضیان پنل هر منطقه به نمایندگی آن منطقه

بیشتر

چرا پیامک

از گذشته بازاریابی مستقیم بهترین شیوه برای فروش محصولات، خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است، دیگر روش ها از قبیل پخش آگهی، پست الکترونیکی و تبلیغات روزنامه ها و رسانه جمعی با وجود هزینه های بالا به اندازه کافی نیز اثر گذار نمی باشند.بیشتر